Захист прав в Європейському суді з прав людини

«Крижанівський та партнери» з радістю повідомляємо вам про нашу успішну практику у Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ). З нашим 25-річним досвідом в області прав людини, ми готові захистити ваші права у цьому важливому міжнародному органі юстиції. Наша компанія має досвід у поданні скарг до ЄСПЛ, а також в підготовці та проведенні слухань у суді.

Ми маємо глибокі знання процедури, які регулюють практику ЄСПЛ, та здатні надати нашим клієнтам ефективну та професійну допомогу. Наші адвокати мають значний досвід у різних питаннях прав людини, таких як порушення прав журналістів, права на приватне життя, права на свободу віросповідання та переконань, права на справедливий процес, а також інші права, що захищені Європейською конвенцією з прав людини.


Ми розуміємо важливість захисту прав людини та готові допомогти нашим клієнтам у забезпеченні, що їхні права будуть захищені на міжнародному рівні. Ми готові надати професійну та ефективну допомогу з подання скарг до ЄСПЛ, підготовки до слухань, а також підтримки від наших досвідчених адвокатів під час проведення слухань.


Якщо ви шукаєте адвокатську компанію, яка готова захистити ваші права у Європейському суді з прав людини, зверніться до нас у «Крижанівський та партнери». Ми готові надати вам професійну та ефективну допомогу для захисту ваших прав у ЕСПЛ.


«Крижанівський та партнери» може бути важливим партнером для клієнта, який хоче звернутися до ЄСПЛ.

Компанія може допомогти клієнту з розумінням процесу подання скарги до суду, в тому числі зі збором необхідних доказів, виконанням процедурних кроків та розумінням того, як суд вирішує питання, що стосуються прав людини. Як наприклад у Справі “Крижановський та інші проти України” (Заява N 16218/17), яка була виграна нами, а заявникам відшкодовано суттєві матеріальні витрати.