Правозахист

Наша адвокатська компанія “Крижанівський та партнери” пропонує широкий спектр юридичних послуг, які охоплюють як національний, так і міжнародний рівні судової практики.


Ми забезпечуємо правову допомогу та захист в українських та міжнародних судах з питань адміністративних справ, що стосуються різних галузей права. Ми займаємося представництвом інтересів клієнтів у судах першої, апеляційної та касаційної інстанцій, а також у вищих судових органах.


Ми маємо досвід судів з представниками державних органів, відомств та інших установ, тому ми здатні захистити інтереси громадян від неправомірних дій таких органів. Ми допомагаємо клієнтам захистити свої права та інтереси, зокрема у справах про порушення трудового законодавства, про відшкодування шкоди від неправомірних дій державних органів, про відновлення на роботі, оскарження штрафів та постанов податкової, митної служби, будь-яких адміністративних штрафів і санкцій тощо.


Наші адвокати мають значний досвід у судовій практиці та знаходяться в постійному контакті з науково-дослідними установами та колегами-адвокатами в Україні та за кордоном. Ми завжди готові надати нашим клієнтам високоякісну юридичну допомогу, надійний захист та індивідуальний підхід до кожної справи.


Якщо ви потребуєте правової допомоги, зверніться до нашої адвокатської компанії “Крижанівський та партнери”.