Цивільні справи

Адвокатська компанія “Крижанівський та партнери” здійснює кваліфікований судовий захист у цивільних справах в українських судах. Наші адвокати мають великий досвід у роботі з цивільними справами та готові забезпечити ефективний захист інтересів клієнтів у будь-якій складній життєвій ситуації: складне розлучення, дорожньо – транспортні пригоди, розподіл майна, оскарження заповітів, договорів утримання тощо


Ми допомагаємо вирішувати різноманітні спори та суперечки між громадянами, включаючи спадкові, майнові та інші цивільні спори. Наші адвокати працюють з клієнтами по всій території України, забезпечуючи успішне вирішення судової справи на користь наших клієнтів.


Крім того, ми використовуємо такий інструмент, як третейські судді, фалісітатори, медіація. Це дозволяє розглядати суперечки між громадянами – фізичними особами в позасудовому порядку та досягти мирного врегулювання спору. Наші адвокати використовують професійні знання та досвід у проведенні переговорів з іншою стороною, що дозволяє досягнути взаємоприйнятного рішення без участі суду.


Наша команда складається з висококваліфікованих адвокатів, які забезпечують якість та результативність наших послуг. Ми докладаємо максимум зусиль для досягнення мети наших клієнтів та забезпечення їхнього успішного вирішення судової справи.


Якщо вам потрібна допомога в цивільній справі, звертайтеся до адвокатської компанії “Крижанівський та партнери”. Ми надаємо надійну та ефективну правову допомогу.