Імміграційні та еміграційні справи

Компанія “Крижанівський та партнери” – це провідна адвокатська компанія в Україні, яка надає послуги з еміграції та імміграції. Ми є найкращою компанією на ринку, оскільки маємо широкий досвід у роботі з клієнтами з різних країн світу. Керівник та засновник компанії – Сергій Кижанівський є водночас і Головою Української Асоціації міграційний адвокатів та консультантів України. Цей напрямок має сотні успішних кейсів за 15 років діяльності компанії у цьому напрямку.


Ми забезпечуємо юридичну допомогу в усіх питаннях, пов’язаних з еміграцією з України та імміграцією в Україну. Ми допомагаємо нашим клієнтам у складних процедурах, пов’язаних з отриманням віз та робочих дозволів, оформленням документів, пов’язаних з імміграцією, та багато іншого.


Ми розуміємо, наскільки важливо мати досвідченого та знайомого з місцевим законодавством партнера у питаннях еміграції та імміграції. Тому наші адвокати допомагають клієнтам на кожному етапі процесу, від підготовки документів до подачі заяви та підтримки під час судових засідань.


Компанія “Крижанівський та партнери” забезпечує найвищий рівень професійної підтримки та якості послуг, тому що ми працюємо з позиції максимальної відповідальності та дотримання найвищих стандартів. Наша команда складається з досвідчених та висококваліфікованих юристів, які допоможуть вам у кожному питанні, пов’язаному з еміграцією та імміграцією в Україну.
Наша адвокатська компанія “Крижанівський та партнери” забезпечує комплексний підхід до вирішення питань, пов’язаних з еміграцією з України та імміграцією в Україну. Ми є лідерами в цій сфері завдяки нашій великій експертизі та досвіду.

Наші адвокати допоможуть клієнтам з усіх питань, пов’язаних з процесом еміграції з України, включаючи візові питання, імміграційні процедури та подання документів до консульських установ.

Ми також надаємо послуги з імміграції в Україну, включаючи підтримку при отриманні робочої візи, отриманні резидентства та громадянства. Наші адвокати надають комплексну правову підтримку на всіх етапах процесу та забезпечують успішний результат для наших клієнтів.

Наші клієнти можуть бути впевнені, що отримають якісну та надійну правову підтримку в усіх питаннях, пов’язаних з еміграцією та імміграцією. Ми готові допомогти нашим клієнтам досягнути їх цілей та мрій, пов’язаних з переміщенням в іншу країну чи прибуттям в Україну.