Дронов Євген Володимирович

Спеціалізація: Кримінальні справи, Адміністративні справи. БІОГРАФІЯ: Євген Дронов є висококваліфікованим юристом з більш ніж 15-річним досвідом роботи в юридичній сфері.
Після отримання вищої освіти у Харківському…

Заступник керуючого справами. Старший Партнер
Дронов Євген Володимирович
Спеціалізація

Біографія

Євген Дронов є висококваліфікованим юристом з більш ніж 15-річним досвідом роботи в юридичній сфері.
Після отримання вищої освіти у Харківському Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, почав кар’єру у Службі безпеки України. Згодом, працював у юридичних фірмах столиці, де займав посади від юриста стажиста – до керуючого партнера. Має багаторічний досвід роботи з клієнтами з різних галузей та працює над різними видами справ, зокрема у справах про порушення авторських прав, патентному праві, трудовому праві та інших. Він також є експертом у справах, що стосуються корпоративного права, земельного права та інвестиційного права.
Євген є активним учасником професійних громадських організацій, таких як Громадянська палата міста Києва, та приймає участь у відкритих дискусіях та виступах на різних конференціях та семінарах з питань, що стосуються права та правосуддя. Має бездоганну репутацію в своїй професійній галузі та є визнаним експертом в сфері права.
Євген дронов є успішним та досвідченим юристом, який відомий своїми знаннями, професіоналізмом та бездоганною репутацією у своїй галузі. Його талант, працелюбність та етичність забезпечують успіх як в професійній сфері, так і в особистому житті.