Небесна Христина Георгіївна

Спеціалізація: Цивільні справи, Корпоративне право. БІОГРАФІЯ: Небесна Христина , народилась у м. Одеса. Закінчила Одеську юридичну Академію. З 2010 року Керуючий партнер «Крижанівський та партнери»

Керуючий Партнер
Небесна Христина Георгіївна
Спеціалізація

Біографія

Небесна Христина , народилась у м. Одеса. Закінчила Одеську юридичну Академію. З 2010 року Керуючий партнер «Крижанівський та партнери».
Наша юридична фірма має на чолі команду висококваліфікованих юристів, серед яких є одна з найкращих відомих жінок – юристів. Завдяки її знанням, досвіду та експертизі, ми забезпечуємо нашим клієнтам кращий захист їхніх інтересів.

Має вищу освіту в галузі права та багаторічний досвід роботи в юридичній сфері. Вона ефективно працює з різними клієнтами, у тому числі з великими корпораціями, громадськими організаціями та фізичними особами. Вона має глибокі знання в галузі корпоративного права, податкового права, права на нерухомість та інші галузі права.

Займається проведенням досліджень, формулюванням юридичних документів та наданням консультацій з питань правового захисту клієнтів. Анастасія, професійний конфліктолог і знає, як швидко та ефективно розв’язувати юридичні питання та конфлікти.

Працює також, як медіатор, фалісітатор та третейський суддя.

Нагороди і досягнення