Про нас

в бізнесі з 1999 року
logo-base-lilelem
30 років досвіду

Дорогі Друзі, Партнери, наші поважні Клієнти!

Ми раді вітати Вас на сторінці Адвокатського об'єднання «Крижанівський та партнери» - одного з найстаріших юридичних фірм України.

Адвокатське об’єднання – «Крижанівський та партнери» - було зареєстровано в Міністерстві юстиції України у травні 1999 року. Наш слоган: “Jus est ars boni et aequi” (лат.) – право есть искусство добра и справедливости.

Усі ці роки, ми працюємо за принципом пріоритетності інтересів наших клієнтів. Ми маємо представників у кожній області України та в Автономній республіці Крим (з урахуванням особливостей окупованої території України). Ми надаємо юридичні послуги тільки у тих сферах, у яких ми маємо винятковий досвід і спеціалізацію. Ми вважаємо, що для того, аби стати професіоналом у певній діяльності, нею необхідно результативно займатися щодня, протягом багатьох років. Тому наша компанія об’єднує вузькопрофільних фахівців, які ведуть практику в конкретних галузях права. Наша спеціалізація: господарське право, захист бізнесу, сімейне та спадкове право, кримінальне право, проблемні борги і антирейдерство.

Наша команда професійних юристів, цілодобово, готова надавати якісні та компетентні юридичні послуги для захисту Ваших прав та інтересів. За 24 роки, ми виграли в українських судах – 11 368 цивільних, карних та господарських справ. Ми працюємо в різних сферах права та забезпечуємо повний спектр юридичних послуг. Незалежно від складності Вашої ситуації, наші адвокати знаходять оптимальні та ефективні рішення для Вас.

Ми розуміємо, що кожна справа унікальна та вимагає індивідуального підходу. Тому ми завжди працюємо з кожним клієнтом із повною увагою та зосередженістю, допомагаємо зрозуміти складні правові питання та забезпечуємо ефективний захист Ваших інтересів.

Ми прагнемо створити довгострокові взаємовигідні стосунки з нашими клієнтами та забезпечити їм повну конфіденційність та професійну підтримку на кожному етапі роботи.

Наша компанія підтримує системні багаторічні відносини з багатьма представниками великого бізнесу в Україні, а також з провідними юридичними компаніями і представниками різних гілок влади. Але наша спеціалізація – прості українці, їхні інтереси і потреби. Ми стежимо за своєю репутацією, тому ми повністю відкритим і чесні з усіма своїми клієнтами Наш головний актив – довіра клієнтів! Нашим завданням у взаєминах з клієнтом є довгострокові відносини. Такі відносини в юридичному бізнесі можна побудувати тільки, якщо якісно, недорого і в стислі терміни виконувати взяті на себе перед клієнтом зобов’язання. Ми несемо повну відповідальність за результати своєї діяльності перед клієнтом. Ми ніколи не рекомендуватимемо клієнту непотрібні або свідомо програшні ходи з метою збільшення чека.

Ми допомагаємо український Армії і ведемо громадську роботу, проводимо антикорупційні розслідування, як адвокатські, так і журналіські. Засновник компанії, її почесний Президент – Сергій Крижанівський є Заслуженим юристом України, адвокатом волонтерського руху «Адвокати ЗСУ», Голова ГО «Антикорупційний захист», голова Союзу імміграційних адвокатів та консультантів України, координатор спільних проектів з силовими структурами і органами юстиції «Фундації «Чинність закону».

Звертайтеся до нас з будь-якими питаннями та справами. Ми завжди раді допомогти Вам!

Не ризикуйте

Persius vulputate ius in. Mei iuvaret contentiones ne. Prima modus admodum at pri, pri sumo appareat ea. Duo stet vocent alienum ne, at sed veri viderer. Eos tota nominavi an, duo ubique labores.

Юридична експертиза

Persius vulputate ius in. Mei iuvaret contentiones ne. Prima modus admodum at pri, pri sumo appareat ea. Duo stet vocent alienum ne, at sed veri viderer. Eos tota nominavi an, duo ubique labores.

Почніть сьогодні

Persius vulputate ius in. Mei iuvaret contentiones ne. Prima modus admodum at pri, pri sumo appareat ea. Duo stet vocent alienum ne, at sed veri viderer. Eos tota nominavi an, duo ubique labores.

11k

Задоволених клієнтів

24

Років досвіду

18

Команда експертів

Наші Адвокати

Професійна команда

Крижанівський Сергій Вікторович
Голова ради адвокатів. Старший партнер

Крижанівський Сергій Вікторович

Спеціалізація: Кримінальні справи, Господарські процеси, Адвокатські розслідування, Справи щодо українських військових.  ГОЛОВА СОЮЗУ ІММІГРАЦІЙНИХ АДВОКАТІВ ТА КОНСУЛЬТАНТІВ УКРАЇНИ, РАДНИК ГОЛОВИ АСОЦІАЦІЇ ВІЙСЬКОВИХ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ, ЗАСЛУЖЕНИЙ…
Курило Володимир Іванович
Голова наукової ради. Старший Партнер

Курило Володимир Іванович

Спеціалізація: Аграрне право, Адміністративне право, Земельне право, Господарське право. БІОГРАФІЯ: Народився 10 листопада 1961 р. у с. Яблунів Канівського району Черкаської області. Освіта: Українська сільськогосподарська…
Небесна Христина Георгіївна
Старший партнер

Небесна Христина Георгіївна

Спеціалізація: Цивільні справи, Корпоративне право. БІОГРАФІЯ: Небесна Христина , народилась у м. Одеса. Закінчила Одеську юридичну Академію. З 2010 року Керуючий партнер «Крижанівський та партнери»
Слюсаренко Сергій Вікторович
Старший партнер

Слюсаренко Сергій Вікторович

Спеціалізація: Цивільне право, Арбітраж, Адміністративне судочинство. АВТОБІОГРАФІЯ: Народився: 23.04.1982 у м. Києві, закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр права, спеціальність «Правознавство» Займався юридичною…
Юридичні послуги

Ми допомагаємо вирішити ваші юридичні питання