Голова адвокатського об'єднання ''Крижанівський та партнери Сергій Крижанівський

Адвокат волонтерського руху «Адвокати ЗСУ» при підтримці головнокомандуючого ЗСУ генерала Залужного В.Ф., голова Союзу імміграційних адвокатів та консультантів України, керівник проектів фундації "Чинність Закону" з соціального та правового захисту військовослужбовців, правоохоронців та суддів. Заслужений юрист України з 2003 року.

Почесний голова адвокатського об'єднання «Крижанівський та партнери» Віктор Гвоздецький

Генерал-майор, член Української академії наук з державного управління, доктор юридичних наук, кандидат філософських наук, профессор. Автор понад 100 наукових праць з питань адміністративного права, філософії права, запобігання і протидії корупції в Україні. Має почесне звання «видатний юрист України» та вищий орден «Верховенства права та справедливості» Всесвітнього юридичного альянсу.


Заступник голови адвокатського об’єднання «Крижанівський та партнери»
Вікторія Шкелебей

Заступник голови адвокатського об’єднання «Крижанівський та партнери» Вікторія Шкелебей, адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального та кримінального процесуального права Національного університету «Києво-Могилянська академія», доцент. Сфера наукових інтересів: проблеми кримінально-правової політики; питання запобігання та протидії корупції; проблеми кримінального процесуального законодавства. Наукові праці: понад 45 публікацій та 5 навчальних