02105, м.Київ, вул. Шота Руставелі, 16, оф. 13-21 (поверх 9) 0442272785 067 152-76-76

Адвокатське об’єднання – Крижанівський та партнери (скорочено К&П) було зареєстровано в Міністерстві юстиції України у травні 1999 року. 

  • Усі ці роки, ми працюємо за принципом пріоритетності інтересів наших клієнтів. Ми маємо представників у кожній області України та в Автономній республіці Крим (з урахуванням особливостей окупованої території України) . 

  • K&П – адвокатське об’єднання, яке надає юридичні послуги тільки в тих сферах, в яких має винятковий досвід і спеціалізацію.

  • Ми вважаємо, що для того, аби стати професіоналом у певній діяльності, нею необхідно результативно займатися щодня, протягом багатьох років. Тому наша компанія об’єднує вузькопрофільних фахівців, які ведуть практику в конкретних галузях права. Наша спеціалізація: господарське право, захист бізнесу, сімейне та спадкове право, кримінальне право, проблемні борги і антирейдерство.

  • Наш головний актив – довіра клієнтів! Нашим завданням у взаєминах з клієнтом є довгострокові відносини. Такі відносини в юридичному бізнесі можна побудувати тільки, якщо якісно, недорого і в стистлі терміни виконувати  взяті на себе перед клієнтом зобов’язання. Ми несемо повну відповідальність за результати своєї діяльності перед клієнтом. Ми ніколи не рекомендуватимемо клієнту непотрібні або свідомо програшні ходи з метою збільшення чека.

  • Наша компанія підтримує системні багаторічні відносини з багатьма представниками великого бізнесу в Україні, а також з провідними юридичними компаніями і представниками різних гілок влади. Але наша спеціалізація – прості українці, їхні інтереси і потреби. Ми стежимо за своєю репутацією, тому ми повністю відкритим і чесні з усіма своїми клієнтами